Viešinimo paslaugos

Reportažai TV laidose

Kaina nuo 400 Eur

Reklaminiai video klipai

Kaina nuo 300 Eur

Reprezentaciniai video filmai

Kaina nuo 800 Eur

Dokumentinių filmų kūrimas

Kaina nuo 6000 Eur

Kainos derinamos pagal video kūrinio sudėtingumą atskiru susitarimu. 

„AUTO MOTO group“ kuriamos TV laidos

TV laida „Auto moto“

TV laida „Auto moto“ transliuota LRT PLIUS kanalu ir INIT TV. TV laidos tikslas - supažindinti žiūrovą su auto, moto sritimis, custom kultūra, judėjimu, lankomės auksarankių dirbtuvėse, rodome įdomius žmones, kuriančius, konstruojančius įvairius projektus. Atskleidžiame Lietuvos motociklizmo, automobilizmo istoriją. Praplečiame akiratį, paskatiname žiūrovą domėtis auto moto sritimi.

Laidos prodiuseris Gintaras Kazilionis yra motociklininkas, domisi auto moto sritimis, 2010 m. jam gimė idėja kurti ir transliuoti šią laidą. „Auto moto“ pradžioje buvo transliuota Sport1 kanalu, bendradarbiauta su LRT „Panorama“, „Labas rytas“, „Keliai, mašinos, žmonės“, V. Radzevičiaus laida „Savaitės sporto apžvalga“, BTV Žiniomis, DELFI TV. Laida atgimė 2019 m. LRT PLIUS kanale.  

TV laida „Skrendam“

Televizijos laida „Skrendam“, transliuota LRT PLIUS kanalu ir INIT TV. 2016-2017 m. TV laida transliuota LRT kanalu „Kultūra“ ir „DELFI TV“. 

Laidos „Skrendam“ tikslas - supažindinti žiūrovus su aviacijos sritimi. Reportažuose atskleidžiama Lietuvos ir kitų šalių aviacijos istorija, dabartis ir ateitis.

Laidos istorija prasidėjo vystant projektą „Lietuvos aviacija - praeitis, dabartis ir ateitis“, filmuojant lakūno - konstruktoriaus Vytauto Radavičiaus sukonstruotą sraigtasparnį „Sidabrinis titanas VR-555“ ir ANBO 2 eskadrilės lėktuvo kūrimą. Nuo tada prasidėjo bendradarbiavimas su Lietuvos aviacijos muziejumi, sukurta paroda „S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas“.